K2+D3

Częste pytania

Czym jest Naturalna Witamina K2+D3?

Naturalna Witamina K2+D3 to najwyższej jakości preparat o unikalnej kompozycji składników – witaminy K2 MK-7 naturalnego pochodzenia z ekstraktu natto oraz witaminy D3. Badania naukowe jednoznacznie potwierdzają wysoką skuteczność oraz zasadność stosowania Witaminy K2 w połączeniu z D3.

Dla kogo jest przeznaczony preparat Naturalna Witamina K2+D3?

Preparat zalecany jest jako uzupełnienie codziennej diety u osób chcących zadbać o zdrowe kości oraz układ odpornościowy.

Czy przyjmowanie produktu Naturalna Witamina K2+D3 jest bezpieczne?

Tak, przyjmowanie preparatu Naturalna Witamina K2+D3 jest bezpieczne. Naturalna Witamina K2+D3 to 100% naturalny preparat, który nie wywołuje skutków ubocznych. Jakość i bezpieczeństwo stosowania potwierdzają certyfikaty HACCP oraz GMP. Certyfikat GMP gwarantuje, że preparat zawiera substancje w określonych dawkach zgodnie z informacjami podanymi na opakowaniu. Certyfikat HACCP gwarantuje bezpieczeństwo stosowania preparatu.

Czy przyjmowanie produktu Naturalna Witamina K2+D3 jest skuteczne?

Tak. Wszystkie badania naukowe pokazują wysoką skuteczność przy długoterminowym przyjmowaniu naturalnej witaminy K2 (menachinon-7) w postaci MK-7 w połączeniu z witaminą D.
Według badań naukowych przyjmowanie dawki 100 μg naturalnej witaminy K2 jest optymalną wielkością gwarantującą skuteczność stosowania.

Czy przyjmowanie preparatu Naturalna Witamina K2+D3 niesie za sobą skutki uboczne?

Nie, dotychczas nie odnotowano żadnych skutków ubocznych związanych ze stosowaniem preparatu.

Jak dużą dawkę witaminy K2 należy przyjmować, by zapewniła skuteczne działanie?

Optymalną dawką, która pozwala na skuteczne działanie jest 100 μg witaminy K2 raz na dobę.
Naturalna Witamina K2+D3 zawiera optymalną dawkę witaminy K2 MK-7 100 μg w połączeniu z witaminą D3 1000 jednostek.

Czy można stosować preparat Naturalna Witamina K2+D3 z innymi lekami?

Tak, jedynie osoby stosujące leki przeciwkrzepliwe powinny skonsultować przyjmowanie witaminy K2 z lekarzem.

Na czym polega unikalność preparatu Naturalna Witamina K2+D3?

Naturalna Witamina K2+D3 to naturalny preparat, który wyróżnia się unikalną kompozycją składników oraz najwyższą jakością i skutecznością działania.
Unikalne połączenie naturalnej witaminy K2 MK-7 z ekstraktu natto oraz witaminy D3, zaawansowana technologia produkcji i innowacyjny proces obróbki pozwoliły stworzyć czysty, naturalny, pełnowartościowy preparat, którego składniki aktywne zachowują 100% swoich właściwości, gwarantując skuteczne działanie. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania preparatu zostało udokumentowane i potwierdzone certyfikatami HACCP oraz GMP.

Co wyróżnia preparat Naturalna Witamina K2+D3?

To 100% naturalny preparat pozyskany z ekstraktu natto, który zawiera najlepiej wchłanialną witaminę K2 w postaci MK-7 w optymalnej dawce 100 μg.

Czy mogę bezpiecznie przyjmować preparat Naturalna Witamina K2+D3, jeśli choruję na inne schorzenia?

Naturalna Witamina K2+D3 to naturalny preparat, którego składniki aktywne nie wywierają skutków ubocznych na układ krążenia, układ pokarmowy oraz układ oddechowy.
Jedynie ze względu na wpływ witaminy K na krzepnięcie krwi, osoby stosujące leki przeciwkrzepliwe nie powinny przyjmować witaminy K2 bez konsultacji z lekarzem.

Czy Naturalna Witamina K2+D3 zawiera konserwanty?

Nie. Naturalna Witamina K2+D3 nie zawiera konserwantów. Preparat nie zawiera też glutenu, kazeiny, laktozy, cukru, soli, drożdży, pszenicy i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapachowych lub barwiących. Preparat jest przyjazny dla wegetarian i wegan.


Czy można stosować preparat Naturalna Witamina K2+D3 w czasie ciąży i karmienia piersią?

Kobiety ciężarne i karmiące piersią powinny skonsultować przyjmowanie wszystkich preparatów, w tym również preparatu Naturalna Witamina K2+D3. Nie zaleca się przyjmowania preparatu przez kobiety ciężarne bez konsultacji z lekarzem.

Gdzie mogę zakupić preparat Naturalna Witamina K2+D3?

Naturalna Witamina K2+D3 jest preparatem dostępnym bez recepty. Preparat można kupić na stronie producenta, w aptece internetowej www.Zdro-Vita.pl oraz w najlepszych aptekach na terenie całego kraju.

Dla mnie najlepsza K2 jaką brałam. Nie ma konserwantów i jest całkowicie naturalna. Optymalna dawka i połączenie z D3, do tego uznana firma.

Marta (59 l.)

Przyjmuję preparat Naturalna Witamina K2+D3, ponieważ jest naturalny i zawiera najbardziej wartościową witaminę K2 pozyskaną z ekstraktu natto, która jest najbardziej skuteczna.

Łukasz (35 l.)

Wybrałam K2+D3 tej firmy, ponieważ daje mi gwarancje bezpieczeństwa. Słyszałam o wielu tanich preparatach z wit. K2 syntetycznego pochodzenia jakie pojawiają się na rynku. Moim zdaniem na zdrowiu nie można oszczędzać.

Zosia K. (43 l.)

Zamów online z darmową dostawą!

Produkty K2 i D3
Zamów teraz!

O nas w mediach

Twój Styl Logo
Viva Logo
Moda na Zdrowie Logo
Chilli Zet Logo
Dołącz do nas na facebooku!
Facebook - Przycisk
Ta strona korzysta z ciasteczek. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Cookies.
Rozumiem, akceptuje.