K2+D3
logo-fm-ver

ul. Zabłocie 26/55
30-701 Kraków
NIP 6612148441

Pacjenci

infolinia: 12 384 83 21
801 011 538 (stacjonarne)
czynne: pn.-pt. 8:00-16:00
e-mail: [email protected]

Apteki | Dystrybutorzy

infolinia: 12 384 83 21
801 011 538 (stacjonarne)
czynne: pn.-pt. 8:00-16:00
e-mail: [email protected]

Media

e-mail: [email protected]

O Firmie

FUTUREMED to poszukiwanie nowych rozwiązań. To preparaty najwyższej jakości, tworzone ze starannością, pasją, przy wykorzystaniu najnowszych technologii. To jednocześnie głębokie zaufanie do natury, która jest najlepszym źródłem substancji wspierających zdrowie człowieka.

Pod szyldem FUTUREMED tworzymy nowe produkty, zwiększające komfort i polepszające jakość życia. Jesteśmy dumni z faktu, iż oferowane przez nas preparaty są tworzone w oparciu o polski kapitał ludzki oraz ponad 20-letnie doświadczenie w branży farmaceutycznej.

Misja

Pomoc, wsparcie dla zdrowia, a tym samym lepsza jakość życia to cele, które sobie stawiamy nieustannie pracując nad nowymi rozwiązaniami. Aby je osiągnąć, we wszystkim co robimy staramy się zachować efekt synergii pomiędzy technologią, innowacją, a zaufaniem do natury. Stale poszukujemy nowych rozwiązań, często czerpiąc z wielowiekowych tradycji i doświadczeń innych kultur. Chcemy, aby wprowadzane przez nas produkty cechowała skuteczność, nowoczesność i harmonia, która pozwala wspomóc zdrowie w obszarach w których zachodzi taka potrzeba, bez szkodzenia w innych.

Nasze wartości

Zaufanie i partnerstwo

Zależy nam na stosunkach opartych na zaufaniu do naszych partnerów, klientów, dostawców i wszystkich, którzy są w naszym otoczeniu. Wierzymy, że tylko partnerskie relacje przyczyniają się do osiągnięcia zamierzonego celu.

Szybkość i elastyczność

Poprzez szybkie reagowanie i zdolności adaptacyjne, sprawnie pokonujemy przeszkody, które spotykamy na swojej drodze. Nieustannie stawiamy czoło wyzwaniom, niezależnie od rozmiaru i miejsca projektu. Stosując elastyczne i sprawdzone rozwiązania, upewniamy naszych partnerów w tym, że mogą na nas polegać.

Kreatywność i wydajność

Pomysłowość i kreatywność to oprócz wytrwałej pracy najlepsze środki do osiągnięcia upragnionego rezultatu. Swoje zadania spełniamy najlepiej jak potrafimy. Efektywnie i ekonomicznie, z korzyścią dla naszych partnerów.


Po więcej informacji zapraszamy na:
Oficjalna strona producenta ->

Ta strona korzysta z ciasteczek. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Cookies.
Rozumiem, akceptuje.